"همیشه می توان تولدی دوباره داشت..به روز شدن شبهای یکشنبه "
با سلام و ادب خدمت همه دوستان بزرگوار و با عرض معذرت این پست رو صرفا برای همشهریان عزیزم، مردم شریف تکاب می نویسم.

مردم شریف و دوست داشتنی تکاب،همشهریان نجیب، صبور و با فرهنگ من
بعد از 43 ماه خدمت در رکاب شما بزرگواران در سنگر اوقاف و امور خیریه شهرستان تکاب، تقدیر بر این شد در سنگری دیگر و در شهرستانی دیگر به خدمت خود ادامه دهم ولی لازم می دانم نکاتی را خدمتتان عرضه دارم.
از اینکه خداوند منان به این حقیر سراپا تقصیر فرصت و توفیق خدمت در شهر با قدمت و فرهنگ تکاب عنایت فرمود، او را سپاس می گویم. دوران خدمت در تکاب یکی از شیرین ترین خاطرات زندگی بنده بود که توأم با محبت ها و همکاری همه همشهریان عزیزم بود.
به خاطر همه بزرگواری های تان صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و آرزوی بهترین ها را برایتان دارم. علی الخصوص از همه علما و روحانیون، اساتید و مربیان قرآن کریم، اعضای هیئت امناء مساجد،مسئولین محترم ادارات، بسیجیان با صفا، حافظان و قاریان قرآن کریم، مربیان و مدیران مراکز حفظ اداره اوقاف، خانواده های حافظان، خیرین مسجد ساز و ... قدر دانی ویژه دارم.
همکاری و همراهی همه شما عزیزان راه صعب و سخت اداره امور موقوفات را برای ما مسیری هموار نموده بود که ما حصل آن رضایت عمومی و اظهار لطف همشهریان بود. طوری که در واپسین روزهای خدمتم بیشتر از هر زمان دیگری صفا و صمیمیت، قدرشناسی و نجابت تکابی را عینا لمس نمودم و بهتر از قبل واقف شدم مردم در عین تیزبینی، منصف ترین قاضی هستند که عملکرد خادمان خود را به بهترین شکل ارزیابی می کنند.
ضمن سپاس مجدد، از خدای بزرگ می خواهم به این بنده حقیر توفیقی عنایت کند که هیچوقت محبت های شما عزیزان را فراموش نکرده و بتوانم از هر فرصتی برای جبران آن تلاش نمایم.
ارادتمند شما عیسی برادری
طبقه بندی: عمومی، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : دوشنبه 21 اردیبهشت 1394 | توسط : عیسی برادری | نظرات()