"همیشه می توان تولدی دوباره داشت..به روز شدن شبهای یکشنبه "
امروز 13 مرداد مراسم تحلیف رئیس جمهور یازدهم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی برگزار شد نکات جالب توجه زیادی را می شد از متن مراسم تحلیف بیرون کشید، از غیبت رئیس جمهور سابق گرفته تا حضور آقای هاشمی رفسنجانی، از نظم و امنیت مثال زدنی ای که همه دنیا را متوجه کلاس بالای ایران اسلامی در برگزاری مراسم ملی و سیاسی خود کرد.
بیش از همه نکات مثبت و جالب توجه صحبت های آقای روحانی و مواضعش در اولین صحبت رسمی پس از تحلیف بود که دنیا منتظر آن بود. صحبت های ایشان در حوزه داخل و اداره کشور چیزهایی بود که همه می دانستند و بارها از زبان ایشان شنیده بودیم ولی مواضع خارجی و بین المللی رئیس جمهور در نهایت صلابت و اقتدار و همراه با غرور ایرانی، همه را به تحسین واداشت. دوستان و دشمنان جمهوری اسلامی را متوجه این نکته کرد که مسیری را که ایران اسلامی برای رسیدن به قله های علم، عزت، توسعه و پیشرفت و ... در پیش گرفته با جابجا شدن مدیران دستخوش انفعال نشده بلکه جدی تر از قبل ادامه خواهد یافت.
بیان بسیار شیوا و خالی از زوائد حجت الاسلام روحانی از نکات مثبت دیگری است که باعث غرور هر ایرانی و جامعه حوزوی است که شخصیتی روحانی با دارا بودن امتیاز کامل سخنوری در مجامع بین المللی مواضع انقلابی ایرانیان را به گوش جهانیان خواهد رساند.
تنها نکته ای که احتمال دارد بتواند توان پیشرفت کشور را به تحلیل ببرد، اختلافات سیاسی و پرداختن به مسائل غیر ضروری و ایجاد حاشیه است که امیدوارم همه نظریه پردازان و جناح های مختلف سیاسی با انواع نگرش ها و تفکرات و سلیقه ها، منافع ملی و نظام را به منافع حزبی و گروهی و شخصی ترجیح داده و دولت را در پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی یاری رسانند.
ما از اختلافات هیچوقت خیری ندیدیم و از اتحاد و یکدلی هیچ زمانی ضربه نخوردیم.

طبقه بندی: سیاسی، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 13 مرداد 1392 | توسط : عیسی برادری | نظرات()